Світлосигнальна арматура AD16-16DS біла 24V АС/DC АскоУкрем
47грн
Модель: A0140030039
Наявність та ціну уточнюйте
47грн
Основні характеристики
Всі характеристики
Гарантія: 1 рік
Колір: Білий
Країна-виробник: Китай
Напруга живлення, В: 24
Напруга, В: 24В
stock_status_id: 7
Діаметр, мм: 16мм
Доставка
Безкоштовно
Самовивіз із нашого складу
Кур'єр за вашою адресою
Кур'єр за вашою адресою
Доставка у відділення / поштомат "Нова пошта"
Відділення «Укрпошта»
Відділення «Укрпошта»
Гарантiя 1 рік
14 днiв обмiн/повернення
  • товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертості і т. п .;
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування.
  • є супровідні документи, надані при придбанні товару.
Детальніше https://ledtorg.com.ua/garantiya-ta-servis.html
Приймаємо
GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівка
Безготівковий розрахунок
Опис
Сигнальні лампи
Характеристики
Гарантія 1 рік
Колір Білий
Країна-виробник Китай
Напруга, В 24В
stock_status_id 7
Діаметр, мм 16мм
Термін доставки 3 дні
Виробник АСКО-УКРЕМ
Країна виробництва Китай
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.