Рубильник QS5-100P/4 100А (1-0-2) АскоУкрем
2 478грн
Модель: A0100010012
В наявності
2 478грн
Основні характеристики
Всі характеристики
Виконання ручки перемикача: Знімна
Габарити: 293х305мм
Кількість полюсів: 3
Кількість фаз: Трифазний
Конструктивне виконання: Перекидний
Країна: Україна
Максимальний струм: 100A
Доставка
Безкоштовно
Самовивіз із нашого складу
Кур'єр за вашою адресою
Кур'єр за вашою адресою
Доставка у відділення / поштомат "Нова пошта"
Відділення «Укрпошта»
Відділення «Укрпошта»
14 днiв обмiн/повернення
  • товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертості і т. п .;
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування.
  • є супровідні документи, надані при придбанні товару.
Детальніше https://ledtorg.com.ua/garantiya-ta-servis.html
Приймаємо
GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівка
Безготівковий розрахунок
Опис
Рубильники
Характеристики
Виконання ручки перемикача Знімна
Габарити 293х305мм
Кількість полюсів 3
Кількість фаз Трифазний
Конструктивне виконання Перекидний
Країна Україна
Максимальний струм 100A
Наявність дугогасника перемикача Ні
Номінальний струм 100А
Ручка у комплекті перемикача Є
Схема перемикання 1-0-2
Тип пристрою Рубильник
Типовид Корпусний
Розташування ручки перемикача Бічна
Ступінь пиловологозахисту IP54
Виробник Аско-Укрем
Відгуків про цей товар ще не було.