Блок розподільний ETI EDBS-50B/N (1102420)
184грн
Модель: 1102420
Наявність та ціну уточнюйте
184грн
Основні характеристики
Всі характеристики
Висота (H), мм: 45мм
Глибина (D), мм: 50мм
Кількість контактів: 2
Колір корпусу: Синій
Країна: Словенія
Мінімальний переріз дроту, мм²: 16мм²
Матеріал корпусу: Пластик
Доставка
Безкоштовно
Самовивіз із нашого складу
Кур'єр за вашою адресою
Кур'єр за вашою адресою
Доставка у відділення / поштомат "Нова пошта"
Відділення «Укрпошта»
Відділення «Укрпошта»
14 днiв обмiн/повернення
  • товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертості і т. п .;
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування.
  • є супровідні документи, надані при придбанні товару.
Детальніше https://ledtorg.com.ua/garantiya-ta-servis.html
Приймаємо
GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівка
Безготівковий розрахунок
Опис
Конструкція
  • Латунні (EDBM) або алюмінієві (EDBS) затискачі;
  • Затискні гвинти під спеціальний шестигранний ключ тип "IMBUS";
  • Корпус виконаний з термостійкого поліаміду РА6 GF25;
Особливості
  • Установка на шину ТН-35 або на монтажну панель, кріплення гвинтами з плоскою головкою;
  • Матеріал затискачів гвинтового з'єднання:
  1. EDBM - латунь МО-58;
  2.
  3. EDBS - алюмінієвий сплаву 6060;
    • Простий і зручний монтаж;
    • Витримувана імпульсна напруга: 6кВ;
    • Номінальна напруга ізоляції: 690В;
    • Індекс СТI: 600В;
    • Відповідне стандартам: IEC 60947-7-1.
Характеристики
Висота (H), мм 45мм
Глибина (D), мм 50мм
Колір корпусу Синій
Країна Словенія
Матеріал корпусу Пластик
Серія EDBS
Тип пристрою Розгалужувач
Форм фактор На DIN-рейку
Ширина, мм 70мм
Максимальний перетин проводу, мм2 70мм²
Номінальний струм, А 150А