Зробити замовленняБлок розподільний ETI EDBS-50B/N (1102420)
184грн
Наявність та ціну уточнюйте
184грн
Основні характеристики
Всі характеристики
Висота (H), мм:
45мм
Глибина (D), мм:
50мм
Кількість контактів:
2
Колір корпусу:
Синій
Країна:
Словенія
Мінімальний переріз дроту, мм²:
16мм²
Матеріал корпусу:
Пластик
Доставка
Кур'єр за вашою адресою
Доставка у відділення / поштомат "Нова пошта"
Відділення «Укрпошта»
14 днiв обмiн/повернення
- товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертості і т. п .;
- товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
- збережені всі ярлики і заводське маркування.
- є супровідні документи, надані при придбанні товару.
Приймаємо
Готівка
Безготівковий розрахунок
Опис
Конструкція
- Латунні (EDBM) або алюмінієві (EDBS) затискачі;
- Затискні гвинти під спеціальний шестигранний ключ тип "IMBUS";
- Корпус виконаний з термостійкого поліаміду РА6 GF25;
Особливості
- Установка на шину ТН-35 або на монтажну панель, кріплення гвинтами з плоскою головкою;
- Матеріал затискачів гвинтового з'єднання:
- EDBM - латунь МО-58;
- EDBS - алюмінієвий сплаву 6060; Ol>
- Простий і зручний монтаж;
- Витримувана імпульсна напруга: 6кВ;
- Номінальна напруга ізоляції: 690В;
- Індекс СТI: 600В;
- Відповідне стандартам: IEC 60947-7-1.
Характеристики
Висота (H), мм
45мм
Глибина (D), мм
50мм
Кількість контактів
2
Колір корпусу
Синій
Країна
Словенія
Мінімальний переріз дроту, мм²
16мм²
Матеріал корпусу
Пластик
Серія
EDBS
Тип пристрою
Розгалужувач
Форм фактор
На DIN-рейку
Ширина, мм
70мм
70мм²
Номінальний струм, А
150А