Контактор мініатюрний ETI CE 07.10-24V-50/60Hz (4641020)
750грн
Модель: 4641020
В наявності
750грн
Основні характеристики
Всі характеристики
Артикул: 4641020
Виконання: Мініатюрний
Додаткові контакти: 1НО
Електричний ресурс: 0.8x10^6 циклів
Країна-виробник: Словенія
Механічний ресурс: 10x10^6 циклів
Номінальна напруга: 24 В
Доставка
Безкоштовно
Самовивіз із нашого складу
Кур'єр за вашою адресою
Кур'єр за вашою адресою
Доставка у відділення / поштомат "Нова пошта"
Відділення «Укрпошта»
Відділення «Укрпошта»
14 днiв обмiн/повернення
  • товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертості і т. п .;
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування.
  • є супровідні документи, надані при придбанні товару.
Детальніше https://ledtorg.com.ua/garantiya-ta-servis.html
Приймаємо
GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівка
Безготівковий розрахунок
Опис
Контактор миниатюрный ETI CE 07.10 предназначен для защиты и дистанционного управления электродвигателем и другим электрическим оборудованием. Работает при номинальном напряжении 24V AC и показателях номинального тока AC1 в 16A.
Среди особенностей устройства можно выделить:
• Возможность установки на DIN-рейку или монтажную панель с помощью винтов;
• Высокое число циклов электрического и механического ресурса;
• Небольшие потери мощности;
• Предусмотрена возможность использования RC фильтров.
Продукция компании ETI отлично проявляет себя в эксплуатации, а ее качество подтверждается наличием международных сертификатов и множеством наград.'>Контактор миниатюрный ETI CE 07.10 предназначен для защиты и дистанционного управления электродвигателем и другим электрическим оборудованием. Работает при номинальном напряжении 24V AC и показателях номинального тока AC1 в 16A.
• Небольшие потери мощности;
Характеристики
Виконання Мініатюрний
Додаткові контакти 1НО
Країна-виробник Словенія
Номінальна напруга 24 В
Номінальний струм 7 А
Номінальний струм (AC1) 16 А
Основні контакти 3НО
Потужність 3 кВт
Розміри (ШхВхГ) 45x45x44 мм
Серія ETICON
Ступінь захисту, IP IP20
Температурний режим експлуатації від -25 до +55 °C