Фрезер GTM R44/1100VS 1100Вт, 10000-25500об/хв, цанга 6/8мм (R44/1100VS)
3 646грн
Модель: R44/1100VS
В наявності
3 646грн
Основні характеристики
Всі характеристики
Артикул: R44/1100VS
Максимальний хід фрези: 44 мм
Номінальна споживана потужність: 1100 Вт
Тип пристрою: вертикальний (занурювальний)
Патрон: 6 мм; 8 мм
Призначення: побутовий
Безкоштовно
Самовивіз із нашого складу
Кур'єр за вашою адресою
Кур'єр за вашою адресою
Доставка у відділення / поштомат "Нова пошта"
Відділення «Укрпошта»
Відділення «Укрпошта»
14 днiв обмiн/повернення
  • товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертості і т. п .;
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування.
  • є супровідні документи, надані при придбанні товару.
Детальніше https://ledtorg.com.ua/garantiya-ta-servis.html
Приймаємо
GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівка
Безготівковий розрахунок
Опис
GTM R44/1100VS - потужний інструмент при виконанні численних фрезерувальних робіт по дереву, ДСП та пластмасах, з живленням від побутової електромережі з напругою 220 В. Конструкція даної моделі дозволяє використовувати його як вертикальний тип фрезера. Регульована цанга дозволяє використовувати фрези з хвостовиком 6 мм і 8 мм.
Основні переваги GTM R44/1100VS:
  • 30 мм - максимальний рекомендований діаметр робочої частини фрези
  • 6 режимів роботи для регулювання обертів
  • Система підтримки обертів під навантаженням
  • Система плавного запуску інструменту
  • Захист від перевантаження
  • Захист від випадкового включення
  • LED-підсвічування робочої зони
Комплектація:
  1. Фрезер GTM R44/1100VS
  2. Копіювальна втулка - 1 шт.
  3. Паралельний упор – 1 шт.
  4. Опорний ролик – 1 шт.
  5. Циркуль – 1 шт.
  6. Адаптер для пиловідведення - 1 шт.
  7. Інструкція - 1 шт
  8. Картонна упаковка
Характеристики
Артикул R44/1100VS
Максимальний хід фрези 44 мм
Тип пристрою вертикальний (занурювальний)
Патрон 6 мм; 8 мм
Призначення побутовий
Гарантія, міс 36
Вага 2.5 кг
Модель R44/1100VS 1100Вт, 10000-25500об/хв, цанга 6/8мм
Виробник GTM
Країна виробництва Китай
Відгуків про цей товар ще не було.