Зробити замовленняФрезер GTM R44/1100VS 1100Вт, 10000-25500об/хв, цанга 6/8мм (R44/1100VS)
3 646грн
В наявності
3 646грн
Основні характеристики
Всі характеристики
Артикул:
R44/1100VS
Максимальний хід фрези:
44 мм
Номінальна споживана потужність:
1100 Вт
Тип пристрою:
вертикальний (занурювальний)
Число обертів холостого ходу:
Патрон:
6 мм; 8 мм
Призначення:
побутовий
Кур'єр за вашою адресою
Доставка у відділення / поштомат "Нова пошта"
Відділення «Укрпошта»
14 днiв обмiн/повернення
- товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертості і т. п .;
- товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
- збережені всі ярлики і заводське маркування.
- є супровідні документи, надані при придбанні товару.
Приймаємо
Готівка
Безготівковий розрахунок
Опис
GTM R44/1100VS - потужний інструмент при виконанні численних фрезерувальних робіт по дереву, ДСП та пластмасах, з живленням від побутової електромережі з напругою 220 В. Конструкція даної моделі дозволяє використовувати його як вертикальний тип фрезера. Регульована цанга дозволяє використовувати фрези з хвостовиком 6 мм і 8 мм.
Основні переваги GTM R44/1100VS:- Вбудований двигун потужністю 1100 Вт для найскладніших робіт
- 30 мм - максимальний рекомендований діаметр робочої частини фрези
- 6 режимів роботи для регулювання обертів
- Система підтримки обертів під навантаженням
- Система плавного запуску інструменту
- Захист від перевантаження
- Захист від випадкового включення
- LED-підсвічування робочої зони
- Фрезер GTM R44/1100VS
- Копіювальна втулка - 1 шт.
- Паралельний упор – 1 шт.
- Картонна упаковка
Характеристики
Артикул
R44/1100VS
Максимальний хід фрези
44 мм
Номінальна споживана потужність
1100 Вт
Тип пристрою
вертикальний (занурювальний)
Число обертів холостого ходу
Патрон
6 мм; 8 мм
Призначення
побутовий
Гарантія, міс
36
Вага
2.5 кг
Модель
R44/1100VS 1100Вт, 10000-25500об/хв, цанга 6/8мм
Виробник
GTM
Особливості
Країна виробництва
Китай
Відгуків про цей товар ще не було.